Sanyo Gutiérrez znany jest z tego, że rzadko trzyma język w kieszeni, co pokazał po raz kolejny podczas wywiadu z naszymi kolegami z Veinte Diez opublikowanego na jego Instagramie.

Najpierw znajdujemy potwierdzenie, że Argentyńczyk połączy siły ze swoim byłym partnerem Maxi Sanchezem z P2 w Brukseli. Związek, który nie wydaje się idealny dla „El Mago”, ale mimo to pozostaje interesujący:

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ to zawodnik, z którym dużo grałem, odkąd byłem mały. Na poziomie zawodowym mieliśmy razem dwa etapy: jeden, na którym ukończyliśmy jako para z numerem 3, i drugi, w którym zajęliśmy parę numer 1, i gdzie rozdzieliliśmy się jako para z numerem n °2. (…) Myślałem o młodszych zawodnikach, silniejszych od nas, ale ostatecznie wybrałem opcję krótkoterminową z Maxi, ponieważ pod względem rankingowym pozostajemy w pierwszej ósemce rozstawionych i dlatego możemy się bardzo szybko dogadać”.

Motywowany projektem z Paquito Sanyo doskonale rozumie decyzję Andaluzyjczyka (połączenia sił z Juanem Lebronem), nie kryje jednak pewnego smutku i ponownie narzeka na te nieco przedwczesne zmiany par: „Zawsze spotykam się z krytyką, gdy mówię, że… padel to sport indywidualny, ale ten sport za każdym razem udowadnia, że ​​mam rację. (…) To boli, ale Paquito musi pomyśleć o swojej karierze i całkowicie to rozumiem.” On powtarza : "Minęło wiele lat od padel stał się sportem całkowicie indywidualnym”. Dla tych, którzy nie zrozumieli, wygląda na to, że tym razem wiadomość dotarła…

Cała wymiana:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !