Sanyo i Paquito zagrają razem w 2024 roku, tym razem jest to oficjalne. I trzeba przyznać, że po raz pierwszy pogłoski okazały się trafne i szybko się potwierdziły.

Aby ogłosić to skojarzenie, Argentyńczyk napisał pełne emocji słowo, w którym opisał swój stan umysłu, co myśli o Paquito i morał płynący z tej historii.

Chcemy, żeby ta historia stała się piękna, bo zaczyna się tak dobrze. Niewielu fanów wierzy w powrót Sanyo. Niewielu uważa, że ​​Paquito i Sanyo mogą odegrać główne role w tej pierwszej wersji z prawdziwego roku Premier Padel.

A koniec sezonu Sanyo nie przemawia na jego korzyść. Kibice uważają nawet, że Paquito nie ma dobrego okna transferowego przed rozpoczęciem sezonu w lutym/marcu

Sanyo, szczególnie wrażliwy gracz, własnymi słowami opisuje to skojarzenie:

„Pewnego dnia w wywiadzie zapytano mnie, z kim więcej nie zagram, odpowiedziałem: nigdy więcej z Paquito Navarro, ponieważ przez te dwa lata, które spędziliśmy razem na boisku, myśleliśmy inaczej i to powodowało różnice. Konflikty.

W tym roku, pijąc kawę z przyjacielem, powiedział mi: „aby odkryć swoją najlepszą wersję, musisz zagrać z kimś, kto jest do ciebie najbardziej podobny charakterem”. Od razu pomyślałem o Paquito.

Dziś chcę wam ogłosić, że ponownie się zjednoczymy w 2024 roku i jestem mu naprawdę szczęśliwy i wdzięczny za danie mi tej szansy i dalsze we mnie wiarę, mimo że mam już prawie 40 lat. Obiecuję, że będę ciężko pracować fizycznie. Psychicznie spokojny, co jest zdecydowanie moim słabym punktem. Jednym z moich życzeń na rok 2024 jest walka od początku do końca w tym zespole. Niech ławki się przygotują, ponieważ mamy zamiar zaoferować dużo gry, Paquito.

Morał z tej historii: NIGDY NIE MÓW NIGDY.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.