Kto powiedział, że Sanyo powinien przejść na emeryturę?

Pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że Sanyo powinien rozważyć przejście na emeryturę. Trzeba powiedzieć, że sam Sanyo nie zawsze zachęcał fanów, aby w niego wierzyli. Po współpracy z Momo Gonzalezem Sanyo Gutierrez wydawał się zagubiony.

Jednak jego związek z siostrzeńcem Agustinem Gutierrezem, który mógł wydawać się wyborem domyślnym, okazał się przebłyskiem geniuszu Argentyńczyka. Przebywanie z rodziną, bez presji, stopniowo pozwala mu się zrelaksować i zająć swoją zwykłą grą.

Gutierrez Agustin Sanyo wita rok 2023

Nie, Sanyo nie umarł. Wręcz przeciwnie, ten niezwykle ceniony i autentyczny gracz, w środowisku, które czasami jest trudne do naśladowania, odradza się z popiołów.

Mógłby, wbrew wszelkim oczekiwaniom, psuć zabawę w pierwszej 8 najlepszych parach w Finale Master.

Zanim osiągniesz ten cel, czeka Cię jeszcze wiele turniejów i wiele przygód. Ale rodzina Gutierrezów zaskakuje i mamy nadzieję, że zajdą tak daleko, jak to możliwe.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.