Rozmawiali nasi koledzy z Cyfrowa wolnośćMiguel Lamperti wyznał, że nie będzie kontynuował współpracy z Miguelem Yanguasem w 2022 roku.

Miotła par jest w pełnym rozkwicie na World Padel Tour. Po Sanz / Silingo zeszłej nocy, tutaj dowiadujemy się dzisiaj o rozdzieleniu Miguela Yanguasa i Miguela Lampertiego. Dwóch mężczyzn, którzy zakończyli sezon w półfinale w Mexico City, postanawia więc zakończyć przygodę, która rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku.

Yanguas Lamperti outdoor WPT Meksyk 2021

Decyzja, która wydaje się zaskakująca, ponieważ dwaj zawodnicy, którzy ukończyli blisko kwalifikacji do finału Master (Lamperti zajął 18. miejsce w wyścigu, Yanguas 19.) zdawali się dobrze zgadzać na torze. Bardzo dobrze dogadują się również na zewnątrz, jak 43-latek wyjaśnia w wywiadzie.

„To trudne, ponieważ jesteśmy bardzo przyjaciółmi, ale ja mam bardzo silny temperament i on też, dlatego woleliśmy zachować naszą przyjaźń i zatrzymać się na tym, zanim„ zabijemy się nawzajem ”. Mam z nim świetne relacje, traktuje mnie jak ojca, moja żona traktuje go jak syna, ale z powodu mojego temperamentu nie mogłem dać mu tego, o co prosił.”

Lamperti, który niedawno przedłużył Nox o dwa lata, powiedział również, że ujawni nazwisko swojego nowego partnera po finale Master.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !