Kolejny wysokiej klasy sportowiec ofiarą gorączki padel... Sergio Arribasa, 22-letni piłkarz, były piłkarz Realu Madryt, jest naprawdę uzależniony padel. To proste, gdyby nie był zawodowym piłkarzem, grałby „cały dzień o padel" jak udało mu się zwierzyć gazecie ujawnić.

Kiedy był młodszy, Sergio Arribas musiał dokonać wyboru piłka nożna i tenis. Ostatecznie jego serce skierowało się ku piłce nożnej, ale jego miłość do sportów rakietowych nigdy nie została zachwiana: „Bardzo lubię sporty rakietowe. I nie jestem zły."

W czasie wolnym m.in. piłkarz zawsze wykorzystuje okazję do gry padel – lub tenis. Prawdziwa potrzeba tego miłośnik. A zapytany, do jakiego zawodnika jest podobny, odpowiedział: odpowiada bez wahania : "Gram na lewej stronie i staram się być trochę jak Galán, który również pochodzi z Leganés„. Nawet jeśli poziom byłego zawodnika Madrytu jest nadal daleki od poziomu Galantico, faktem pozostaje „poprawia się stopniowo".

Na szczęście dla niego, Arribasie nie gra w FC Barcelonaw przeciwnym razie powinien już odłożyć rakietę!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi