Zaprojektowany dla zaawansowanych graczy, nowy Siux Spyder Lite 3 i Spyder Lite Ctrl 3 Hard charakteryzują się twardym dotykiem, który promuje moc i precyzję.

Z jednej strony znajdziemy Siux Spyder Lite 3 Hard, który dzięki swojemu diamentowemu kształtowi i wysokiemu wyważeniu zachwyci miłośników ofensywnych paluszków. Co więcej, 12-karatowy węgiel na tarczach i gładkie, błyszczące wykończenie zapewniają mocne i wyraźne uderzenia. Ale bądź ostrożny, idealny punkt Ograniczony charakter tej rakiety pozwoli jedynie graczom z nienaganną techniką wykorzystać jej pełny potencjał.

Ze swojej strony Siux Spyder Lite Ctrl 3 Hard ma te same cechy, co model opisany powyżej, ale z jedną istotną różnicą: okrągły kształt i mniejsze wyważenie, co czyni go odpowiednim dla graczy bardziej nastawionych na kontrolę. Podobnie jak wersja w kształcie rombu, jest odpowiednia dla graczy o bardzo dobrej technice i zaawansowanym poziomie. W tym sezonie zostanie porwana przez młodą obietnicę zespołu Siux, Jimena Velasco.

Wprowadzony na rynek w 2016 roku, Siux Spyder to jedna z najbardziej kultowych rakiet hiszpańskiej marki, która powraca w tym roku silniejsza niż kiedykolwiek.

Kompaktowe, responsywne i mocne, te dwa zupełnie nowe modele zachwycą najbardziej wymagających i technicznych graczy. Dzięki specjalnej trójwarstwowej opalizującej farbie na ramie i rdzeniu nowe Spydery mają design, który jest zarówno klasyczny, jak i przyciągający wzrok. Z pewnością uwiedzie niejedną z Was!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !