Jeśli jesteś fanem rakiet śnieżnych padelz pewnością znasz kultową serię Diablo, wprowadzoną na rynek w 2013 roku przez Siux.

I w tym roku ambasadorem numer 1 Diablo będzie niejaki Sanyo Gutiérrez. „Mago de San Luis”, który jest gotowy rozpocząć 2024 rok z hukiem z Paquito Navarro, będzie mógł liczyć na to, że jego wierna Diablo Revolution 3 osłabi swoich przeciwników. W tej nowej wersji mamy do czynienia z wszechstronną palą, która zapewni Argentyńczykowi idealne połączenie kontroli i mocy.

W programie znajdziemy kształt łzy, równowagę umieszczoną pomiędzy uchwytem a środkiem dla nieco większej kontroli oraz mieszankę gumy Eva / węgla 15k dla raczej kompaktowego wyczucia. Pod względem wzorniczym wysublimowana czerwono-czarna szachownica powinna podbić niejeden. Jak można się spodziewać, jest to pala z bardzo wysokiej półki, która została wyposażona w najnowocześniejsze technologie hiszpańskiej marki, takie jak wzmocnienia aramidowe zwiększające trwałość ramy.

Ci, którzy wolą opcję nieco bardziej wybaczającą, mogą wybrać Revolution Lite 3, który ma na powierzchniach węgiel 12k.

Wreszcie Siux nie zapomnij o graczach na średnim poziomie i zaoferuj bardziej elastyczną i łatwą do grania wersję: Diablo Go 3, która ma 3k węgla po bokach!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !