Siux Beat, zupełnie nowa linia przeznaczona dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym sportem i chcą udoskonalić swoją grę.

W ostatnich latach padel się konsoliduje, a mimo to coraz więcej osób chce uprawiać ten sport. W 2024 r. Siux podjęła nowy krok w swojej strategii produktowej, aby zbliżyć się do nowych graczy dzięki gamie Beat: rakietom, które są łatwe w obsłudze, wspierane przez jakość i prestiż specjalistycznej marki i dostępne w przystępnej cenie.

Co więcej, rodzina Palas Siux Beat są idealnym rozwiązaniem dla zawodników z problemami łokciowymi, gdyż połączenie pianki EVA Soft i włókna szklanego zapewnia miękkość, sprzyja uwalnianiu piłki i pozwala uniknąć wibracji. Seria składa się z trzech rakiet, które idealnie dopasowują się do potrzeb nowych graczy: Sterowanie, hybryda i hybryda powietrza.

Model BeatControl to okrągła rakieta z niskim balansem i szerokim słodkim punktem. Model zaprojektowany w 100% z myślą o kontroli w grze, który w przeciwieństwie do pozostałych dwóch rakiet z tej serii ma matowe wykończenie.

W zakresie, Pokonaj hybrydę wyróżnia się, jak sama nazwa wskazuje, swoim hybrydowym kształtem, ze średnim balansem i szerokim, wyższym Sweet Spot. Bardziej uniwersalny model z błyszczącym wykończeniem. Uzupełnieniem tej serii jest rakieta Pokonaj hybrydową sztuczną inteligencjęr został zaprojektowany tak, aby był jeszcze łatwiejszy w obsłudze i wygodny. Od swojego imiennika różni się znacznie mniejszą wagą, wynoszącą od 340 do 360 gramów. Dzięki błyszczącemu wykończeniu oferuje większą wszechstronność w porównaniu do modelu kontrolnego.

Wreszcie Siux wypuściła także jego wersję Pokonaj KIDA, skierowany do chłopców i dziewcząt do 8 roku życia, którzy chcą rozpocząć naukę w padel. Jest to bardzo lekka i kolorowa rakieta (od 300 do 330 gramów), mniejsza od rakiety dla dorosłych, z krótszą i cieńszą rączką, aby ułatwić młodszym graczom rozpoczęcie gry.