Zadaliśmy Ci pytanie na Instagramie i jesteście jednomyślni : Momo Gonzalez jest wielkim zwycięzcą zimowego okna transferowego.

Przy 95%, uważasz, że Powrót Momo w lewo – i jego związek z Federico Chingotto – uczyń go graczem, który osiągnął najlepszy strzał w przedsezonowym oknie transferowym.

ANKIETA MOMO GONZALEZ NA INSTAGRAMIE

Dla przypomnienia, dzięki powiązaniu z Fede Chingotto, mężczyzna w formie do końca 2023 roku, Momo Gonzalez ma gwarancję rozpoczęcia w 2024 r. jako nasiona 5. Zyska także na stabilności, obok prawdziwego metronomu. Mogą nawet próbować zebrać m.in 4è miejsce w rankingu.

Zwykle tę parę znajdziemy już podczas pierwszego turnieju w sezonie. Będą to Riyad P1, 26 lutego do 2 marca.

Oprócz tego, że nie możemy się doczekać powrotu rywalizacji, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, do czego zdolny jest ten zespół. Do zobaczenia za półtora miesiąca!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.