Podczas jednej z naszych zwykłych ankiet na Instagramie zapytaliśmy Cię, czy: jak wieleMiłośnicy, chciałeś zobaczyć Tolito Aguirre et Gonzalo Alfonso na obwodzie Premier Padel.

Dla przypomnienia, teoria ta pochodzi z hiszpańskiej gazety Mundo Deportivo który w cytacie Gonzy Alfonso widział możliwość zobaczenia na torze pary Aguirre/Alfonso Premier Padel.

Dlatego zapytaliśmy Cię, czy chciałbyś zobaczyć tę parę na Premier Padel…i zdecydowaną większością, jesteś za. Na 317 wyborców, 295 z Was chce zobaczyć tę parę grającą na tym samym torze co Agustín Tapia, Juan Lebron czy Martin Di Nenno.

Tolito Aguirre Gonza Alfonso

Dla przypomnienia, w tym sezonie Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso to: 2 tytuły zdobyte w 2 rozegranych turniejach i 0 przegranych setów z 10 rozegranych meczów. Dość powiedzieć, że zaliczyli świetny start, podobnie jak Agustín Tapia i Arturo Coello na Premier Padel.

Czy możemy więc mieć nadzieję zobaczyć Tolito i Gonzalo w serialu? Premier Padel ? Ciąg dalszy nastąpi…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.