Podczas dwóch naszych tradycyjnych ankiet na Instagramie zapytaliśmy Cię o opinię na temat dwóch aktualnych plotek. Innymi słowy: czy w 2024 roku będziemy mieli pary Garrido/Yanguas i Chingotto/Gonzalez?

Po pierwsze, wydaje ci się, że Garrido i Yanguas połączą siły. Jak powiedzieliśmy wczoraj, Andaluzyjczycy mają już trochę wspólnej historii i mogą stworzyć bardzo niebezpieczną parę. Całkiem logiczne.

Z drugiej strony, masz większe trudności z uwierzeniem w skojarzenie Chingotto/Gonzalez. Tak naprawdę tylko 50% z Was uważa, że ​​obaj gracze połączą siły. Jeśli możliwości Argentyńczyka zmniejszyły się od czasu ogłoszenia odnowienia kontraktu Lebrona i Galana, opcja Momo tak naprawdę nie wydaje się słuszna ostatnie uwagi Paquito, który wyjaśnił, że „Super Raton” potrzebuje bardziej zdecydowanego gracza.

Czy dlatego nie widzisz, że ci dwaj mężczyźni za bardzo współpracują ze sobą? A może po prostu myślisz, że ci dwaj gracze o raczej defensywnym profilu będą mieli trudności z dotrzymaniem kroku obecnym wielkim nazwiskom?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !