W jednej z naszych tradycyjnych ankiet na Instagramie zapytaliśmy Cię, co myślisz o nowe stowarzyszenie pomiędzy Fernando Belasteguinem i Juanem Tello, po prawej stronie mieszkaniec Pehuajo próbuje nowego doświadczenia.

A dla dwóch trzecich z Was jest to dobry pomysł. Trzeba powiedzieć, że wielu fanów wyraziło już chęć, aby Bela zmieniła stronę. Trzeba powiedzieć, że ten prawie 45-letni zawodnik, który od lat dominuje w debatach, zwłaszcza dzięki swojej znajomości gry, precyzji, nienagannej budowie ciała i niezawodnej mentalności, wydaje się mieć ogromne trudności w stawieniu czoła najlepszym gracze w grze.obecnie pozostało.

w sposób padel która ewoluowała w kierunku coraz bardziej agresywnej gry mężczyzn, Argentyńczykowi brakuje mocy, aby naprawdę zranić lewą stronę. Moc to także cecha, której nie brakuje jego nowemu koledze z drużyny, Juanowi Tello. Oczywiście częściowo, aby wykorzystać zdecydowaną stronę „Gato”, ambasador Team Wilson postanowił porzucić swoją naturalną stronę.

Po mieszanych doświadczeniach z Tapią ponad trzy lata temu Fernando ponownie próbuje zmienić stronę. Czy będzie w stanie wykorzystać całe swoje doświadczenie i przygotować punkty dla swojego partnera? Przyszłość pokaże!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !