Spash, dawniej NGTV, kontynuuje ekspansję w całej Francji, oferując najnowocześniejsza technologia wymyślić na nowo padel, na boisku i poza nim.

Spash pozwala, dzięki swoim najnowocześniejszym narzędziom, aby ocalić całą część padel. Dzięki temu gracze mogą oglądać swój mecz i zobaczyć, gdzie mogą się poprawić. Przy wejściu na teren obiektu znajdują się nawet przyciski umożliwiające zaznaczenie najlepszych chwil: idealny dla trenerów podczas treningu… i tych, którzy mieli trudności z przekonaniem ludzi, że mogą osiągnąć par 3!

Gracze mogą oczywiście odzyskać nagranie gry. Dobry sposób, aby pokazać wszystkim swoje umiejętności…

Boczne okno staje się nawet ekranem taktycznym ! Z wnętrza pola gracz wykorzystuje szybę jako ekran i ma dostęp do wszystkich funkcji systemu wideo.

Co więcej, Spash niedawno uruchomił WYCIECZKA SPASZOWA, szansa dla klubów na spotkanie się bezpośrednio na torze i odkrycie lub ponowne odkrycie dedykowanych technologii firmy. Jest to możliwe niezależnie od tego, czy jesteśmy klubem tenisowym, czy też klubem tenisowym padel. Podczas drugiego postoju w US Bouscat ponad 15 klubów wybrałem się na wycieczkę, aby przetestować te instalacje 2.0!

Wycieczka Spashowa

Dlatego Spash nadal rozwija się w całej Francji i staje się koniecznością w branży padel !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi