Wielki finałowy dzień w tę niedzielę w pobliżu La Coruña dla tego pierwszego dziełaostateczny Padel Wycieczka. Mecz dnia odbył się pomiędzy Sofia Araujo – Virginia Riera (ts1) à Jessica Castello – Claudia Jensen (ts2).

Mieszkanka Villeny wraz ze swoim partnerem była w stanie objąć prowadzenie od początku meczu. Bardzo solidna pod każdym względem para hiszpańsko-argentyńska wiedziała, jak manipulować rywalami, aby bardzo szybko wygrać pierwszego seta (6/1).

Początek drugiej rundy miał atmosferę déjà vu między tymi dwiema niedawno zreformowanymi parami. Rzeczywiście Klaudia i Jessica nie poddały się i kontynuowały tempo z początku meczu (3/1). Obaj gracze działali w trybie „buldożera” i nie wyświadczyli żadnej przysługi parze argentyńsko-portugalskiej w pierwszej części drugiego seta. Jednak Sofia i Virginia nadal nie ustępowały i zdołały zdobyć kilka dodatkowych punktów, co utwierdziło nas w przekonaniu o możliwym „powrocie” (4/4).

Jednak to nie wystarczyło, aby obalić drugie rozstawienie tego Open.

Jessica Castello i Claudia Jensen wygrać ten finał 6 / 1 - 6 / 4 i zostań pierwszym mistrzem Ultimate Padel Wycieczka.

Teraz czas na finał mężczyzn pomiędzy Pablo Cardoną – Javierem Ruizem i José Garcią Diestro – Javierem Lealem. Mecz do śledzenia na żywo w serwisie YouTube