Podczas finału WPT Master w Barcelonie mogliśmy udać się na stoisko StarVie abyś mógł obserwować i dowiedzieć się więcej o nowych modelach 2024.

Wśród dużych nowości hiszpańska marka oferuje Chwyt Noene, który jest w stanie pochłonąć aż 96% wibracji, ale także nowiutki pala Kenta, pala obłożone technologią z zupełnie nową formą.

Ponadto wprowadza na rynek nową gamę Gravity, stworzoną z myślą o graczach w fazie inicjacji. W programie znajdziemy trzy różne paluszki „Made in Spain”, jedno w kształcie kropli wody i dwa w kształcie okrągłego kształtu, z miękką pianką i włóknem szklanym po bokach, dla większego komfortu i tolerancji.

Wreszcie koniec z kolorowym węglem, który wyróżniał się tym, że był nieco bardziej miękki. Hiszpańska firma powraca do klasycznego węgla i integruje dwie warstwy w swoich palach Premium, aby zapewnić graczom na poziomie zaawansowanym większą moc i precyzję.

Odkryj to wszystko na wideo!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi