Hiszpański dostawca sprzętu Starvie postanowił odnowić współpracę z Javier Garrido (miejsce 20 w rankingu WPT) przez kolejne trzy lata (2025).

Zawodnik z Kordoby dołączył do zespołu StarVie w 2010 roku, gdy miał zaledwie 10 lat. Od tego czasu i po ponad dekadzie z marką stał się jednym z najbardziej obiecujących graczy na torze zawodowym.

Mimo młodego wieku Javi zdobył sześć tytułów mistrzowskich Hiszpanii w różnych kategoriach, był dwukrotnym mistrzem świata z reprezentacją Hiszpanii i siedmiokrotnym mistrzem Andaluzji. Wygrał także dwa WPT Challengers w sezonie 2021”.Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować współpracę ze StarVie, przynajmniej do 2025 roku. Czuję się tu jak w domu, odkąd dołączyłem do marki w 2010 roku i jestem bardzo dumny, że jestem z nią przez tyle lat“, powiedział gracz.

Dla Garrido, bycie częścią marki referencyjnej w świecie padel to wielka satysfakcja i wielka radość. „Dzięki Jorge i wszystkim ludziom, którzy pozwalają mi pozostać w tej rodzinie, oddam im ją z dużym wysiłkiem i poświęceniem” – podsumowuje Gracz Cordoby.

Wreszcie, w odniesieniu do przedłużenia tej umowy, Jorge Gomez de la Vega, dyrektor generalny hiszpańskiej marki komentuje, że „Javi należy do pokolenia graczy, którzy będą wyznaczać przyszłość padel. Chcemy postawić na niego 100%, na jego przyszłość i jego projekt, i mamy nadzieję, że ten związek, który trwa już 12 lat, będzie trwał jeszcze przez wiele lat.".

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.