All In Padel SPORTOWE, z siedzibą w Bouc-Bel-Air (Aix-en-Provence), ma duże ambicje. Klub Stéphane'a Massota, który w połowie września zorganizuje P1000 kobiet i mężczyzn, planuje podwoić liczbę torów do łącznie 12 kortów!

„Byliśmy pionierami”

Padel Magazine : Klub stale się rozwija. Czy możesz podać nam jakieś liczby dotyczące liczby graczy? Czy czujesz ruch? padel bierze na dobre?

Stéphane Massot "Klub istnieje od 6 lat. Przyszło to przez przypadek, bo pochodzę ze squasha. Chciałem dołączyć do klubu squasha, ale spotkałem znajomego, który zapoznał mnie z padel i stało się pasją. Spotkania pozwoliły mi zejść na ląd i postawić na start z dwoma torami padel. Trzymałem się rozgłosu Henri Leconte, z którym pracowałem, a potem wioski Decathlon. Byłem też w moim klubie piłkarskim, co bardzo mi pomogło.

„6 lat temu wyruszyliśmy na padel[…] Byliśmy pionierami. ten padel teraz eksploduje. Dwa i pół roku temu miałem 400 członków, a dziś mam 700. Członkowie nie są osobami zarejestrowanymi w mojej bazie rezerwacji, inaczej miałbym 6! Członkowie są albo rocznymi subskrybentami, albo osobami, które biorą książki z biletami i regularnie przychodzą na grę. Do tych 000 członków musimy dodać 700 osób, które co miesiąc przychodzą grać. Dziś jesteśmy w całkowitym nasyceniu”.

„Mamy tu 3 nauczycieli, szkoła nie może przekroczyć 80 uczniów plus wszyscy członkowie! Cały czas jesteśmy pełni. Z całą skromnością możemy powiedzieć, że jesteśmy ważnym klubem w departamencie Bouches-du-Rhône.

„Jest oczywiste, że padel eksplodować. Wszystkie kluby w regionie mają się dobrze. Mamy bardzo silny popyt, który będzie przyspieszył.”

Podwój pojemność

Padel Magazine : Twój klub będzie rósł. Czym jest projekt w szczegółach?

Stéphane Massot : „Pragnienie ewolucji wynika z faktu, że gracze potrzebują wolnych linii do gry. Potem, bo musimy uwiecznić klub, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. W lutym przejdę na emeryturę, więc nie robię tego dla siebie. Ma pozwolić innym ludziom, którzy przyjdą później, w tym mojemu synowi.

„Klub zaczynał od dwóch boisk, a następnie stopniowo się powiększał. Obecnie pracujemy nad projektem rozbudowy, który ma na celu podwojenie pojemności klubu. Dlatego wybieraliśmy się na dwanaście boisk, dziewięć zadaszonych i trzy na zewnątrz. Dzisiejsze zapotrzebowanie na produkty do użytku wewnątrz lub na zewnątrz jest znaczne. Myślę, że zapotrzebowanie w pomieszczeniach jest 10 razy większe niż zapotrzebowanie na zewnątrz. W kolejnych fazach pracy nie będę już uprawiał kortów zewnętrznych.”

All In Padel Sport Bouc Bel Air

Witamy w najlepszych warunkach

Padel Magazine : Wszystko w Padel będzie gospodarzem P1000 w tym miesiącu. Jak potoczy się konkurencja?

Stéphane Massot :„Po raz pierwszy zamierzamy zrobić P1000 Men i P1000 Women w tym samym czasie. Celem jest przyjęcie zawodników w najlepszych warunkach. Przynosimy wyjątkowe rzeczy."

„Zamierzamy ustawić food-truck, sprowadzimy osteopatę, który masuje graczy. Witamy również graczy naszym słynnym stołem obfitości i torbą powitalną. Mamy też jeszcze nasze specjalne trofeum. Spodziewamy się 20 par dla dziewczynek i 28 dla mężczyzn.”

po wyjęciu z pudełka

Padel Magazine : Jakie są ambicje klubu na przyszłość?

Stéphane Massot :„Zamierzamy wykonać tę trzecią fazę prac, ale czwarta jest już w planach. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak możemy uczynić klub ważniejszym. Nie chodzi o to, aby stać się większym, potężniejszym. Chodzi o to, aby nadać ciągłość temu, co zaczęło się od szaleństwa”.

"Zawsze starałem się wyjść poza schemat i być prekursorem w oferowaniu rzeczy, które są trochę inne. Na przykład klub nie posiada ponumerowanych boisk. Ziemie tutaj mają imiona bogiń i bogów, które zaczynają się na A z All-In Padel. Na przykład możesz grać na Athena, Ajax lub Achilles.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat P1000, który odbędzie się 16-18 września, zapoznaj się z poniższym artykułem.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !