Informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez głównych zainteresowanych, ale zdaniem naszych kolegów z Ulga, Marti Ortega i Gemma Triaya podobno zdecydowały się na rozstanie!

Dwie kobiety, które w zeszłym tygodniu reprezentowały Akademię Rafaela Nadala na Hexagon Cup – i odpadli już w pierwszej rundzie – wydaje się, że ma trudności w dogadywaniu się i już wolałby ruszyć dalej.

Triay Ortega Rafa Nadal Hexagon Cup 2024

Zarejestrowani razem na wznowienie turnieju – Premier Padel P1 z Riyadu – ci, którzy utworzą trzecią drużynę w Arabii Saudyjskiej, powinni tam rozegrać swój ostatni wspólny turniej. Jednak według naszych kolegów z Relevo Gemma skupiłaby się na Claudii Fernandez, z którą miałaby zacząć od majora Kataru. 3-latka, która w ten weekend zaprezentowała się najlepiej na Madrid Arena, przyciągnęłaby uwagę mieszkańca Minorki.

Jeśli dziennikarze „Relevo” wydają się pewni siebie, ta wiadomość działa jak bomba w środowisku kobiecym. Rzeczywiście, jeśli się to potwierdzi, będziemy świadkami dużych zmian w stosunku do drugiego turnieju w tym roku... Chyba, że ​​Martita zechce połączyć siły z Loreną Rufo, która podobnie jak ona jest wyposażana przez Adidasa? Ciąg dalszy nastąpi!

W każdym razie rozstanie już po jednym turnieju z konieczności rodzi pytania. Wystarczająco, aby wznowić dyskusję na temat zasad zmian pomiędzy partnerami…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !