Stowarzyszenie MY PADEL TOUR zostało utworzone w celu rozwijania i promowania padla dzięki organizacji toru „MY PADEL TOUR”, którego firma FOR MY PADEL będzie współorganizatorem.

Firmę FOR MY PADEL stworzyli przyjaciele 4 o bardzo uzupełniających się umiejętnościach i zjednoczeni pasją padla.


Pokoje Alexis„Postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie, energię i umiejętności we współorganizowaniu obwodu MY PADEL TOUR 2016, jesteśmy przekonani o niezwykłym potencjale tego sportu”, Alexis Salles, mistrz Europy Padel 2015

połącz wszystko dla padla„Nasze wieloletnie doświadczenie 25 we Francji i za granicą doprowadziło nas do rozwoju wielu umiejętności w zakresie praktyki, wiedzy i nauczania Padel. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby MY PADEL TOUR stał się głównym obwodem we Francji ”,
zespół FOR MY PADEL


Organizacja obwodu:

MY PADEL TOUR to krajowy tor dla mężczyzn i kobiet z Padel, który gromadzi najlepszych francuskich graczy i graczy w wysokiej jakości infrastrukturach oraz poprzez oryginalne i oryginalne animacje dla naszych partnerów.

Ten tor został zatwierdzony przez Francuską Federację Tenisową, wyniki zostaną uwzględnione w rankingu francuskim!

Ta edycja 1e będzie zawierać kroki 4 i 1 Master, które odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • Toulouse Padel Club: 17 / 06 at 19 / 06 / 2016
  • Tennis Club of the Hers: 08 / 107 at 10 / 07 / 2016
  • Club Saint Cyprien: 23 / 09 na 25 / 09 / 2016
  • Piłka nożna Parc de Bordeaux: 04 / 11 na 06 / 11 / 2016
  • Mistrz w Toulouse Padel Club: 02 / 12 w 04 / 12 / 2016

Uwaga na termin rejestracji każdego etapu ...

Każdy etap rozpocznie się w piątek wieczorem od 17H dla lokalnych drużyn, a finały zostaną rozegrane w niedzielę w 15h30.

Mecze zostaną rozegrane w zwycięskich zestawach 2 zgodnie z zasadami FFT (bez reklam i przerwy remisowej). Dla przegranych w rundzie 1er zostanie zorganizowane pocieszenie, dla każdego uczestnika gwarantowane będą minimalne mecze 2!

W tej edycji 1e każdy krok będzie miał wiele za minimalną wartość 2 000 €

Pamiętaj, że nasz 1 scena w Toulouse Padel Club 17 Czerwiec 19 będzie kwalifikacją do Open de France Padel, który odbędzie się na Capitol Square 26 August 28! To naprawdę wspaniałe wydarzenie Padel z udziałem dobrych zagranicznych drużyn 4 !!!

Aby uzyskać więcej informacji, dołącz do nas na naszej stronie Facebook FOR MY PADEL i na naszej stronie internetowej: www.formypadel.fr.

Do zobaczenia wkrótce, aby wspólnie rozpocząć tę nową przygodę ...

Zespół FOR MY PADEL

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.