MOJE stowarzyszenie PADEL TOUR powstał w celu rozwoju i promocji padel w szczególności dzięki organizacji „MY PADEL TOUR ”, w tym FOR MOJE FIRMY PADEL będzie współorganizatorem.

Firmę FOR MY PADEL stworzyli przyjaciele 4 o bardzo uzupełniających się umiejętnościach i zjednoczeni pasją padla.


Pokoje Alexis„Zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze doświadczenie, naszą energię i nasze umiejętności do współorganizacji obwodu MY PADEL TOUR 2016 jesteśmy przekonani o niezwykłym potencjale tego sportu ”, Alexis Salles, mistrz Europy Padel 2015

połącz wszystko dla padla„Nasze 25-letnie doświadczenie we Francji i za granicą pozwoliło nam rozwinąć liczne umiejętności w zakresie praktyki, wiedzy i nauczania Padel. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby MY PADEL TOUR staje się głównym torem we Francji ”,
zespół FOR MY PADEL


Organizacja obwodu:

MY PADEL TOUR to krajowy tor dla mężczyzn i kobiet z Padel, który gromadzi najlepszych francuskich graczy i graczy w wysokiej jakości infrastrukturach oraz poprzez oryginalne i oryginalne animacje dla naszych partnerów.

Ten tor jest zatwierdzony przez Francuską Federację Tenisową, dlatego wyniki zostaną uwzględnione w klasyfikacji francuskiej!

Pierwsza edycja będzie składać się z 1 etapów i 4 mistrzowskiego, która odbędzie się w następujących terminach i miejscach:

  • Tuluza Padel Klub: 17 do 06
  • Tennis Club de l'Hers: 08/107 do 10/07/2016
  • Klub Saint Cyprien: od 23 do 09
  • Parc de Bordeaux piłkarski: 04 - 11
  • Mistrz w Tuluzie Padel Klub: 02 do 12

Zwróć uwagę na termin rejestracji na każdym etapie ...

Każdy etap rozpocznie się w piątek wieczorem od 17H dla lokalnych drużyn, a finały zostaną rozegrane w niedzielę w 15h30.

Mecze odbędą się w 2 zwycięskich setach zgodnie z regulaminem FFT (No Ad i super tie break). Dla przegranego pierwszej rundy zostanie zorganizowana pociecha, co najmniej 1 mecze będą więc gwarantowane dla każdego uczestnika!

W tej pierwszej edycji każdy etap otrzyma nagrody o wartości minimalnej 1 euro

Pamiętaj, że nasz 1 postój w Tuluzie Padel Klub od 17 do 19 czerwca będzie służył jako kwalifikacje do French Open o godz Padel która odbędzie się na Place du Capitole od 26 do 28 sierpnia !!! To naprawdę wspaniałe wydarzenie Padel z obecnością 4 dobrych drużyn zagranicznych !!!

Aby uzyskać więcej informacji, dołącz do nas na naszej stronie na Facebooku DLA MNIE PADEL oraz na naszej stronie internetowej: www.formypadel.fr.

Do zobaczenia wkrótce, aby wspólnie rozpocząć tę nową przygodę ...

Zespół FOR MY PADEL

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.