Czy turnieje, lubisz trochę? Bardzo ? Namiętnie? Do szaleństwa ? Nie ma mowy ?

Jesteś już przyzwyczajony do naszych ankiet: dzisiejsza daje ci możliwość powiedzenia nam wszystkiego, co zawsze chciałeś powiedzieć o turniejach, być może bez odwagi.

co robiszz 60 turniejów lub 10 w roku, a nawet żadnych, niezależnie od tego, czy kochasz takie momenty, czy zdarza Ci się ich nienawidzić, Twoje opinie są mile widziane. Niektóre z naszych pytań dadzą Ci możliwość odnotowania tego, co Ci się podoba, a co nie w naszych propozycjach, inne pozwolą Ci swobodnie wyrazić swoje preferencje lub wyrazić krytykę i konstruktywne propozycje ulepszeń.

Jak często w nasze ankiety, chodzi o to, aby pomóc nam narysować złożony portret idealnego turnieju oraz pomóc sędziom i organizatorom w zaoferowaniu nam wydarzeń, które wprawią nas w wibracje. Twoje odpowiedzi przedstawimy tak wiernie, jak to możliwe, w jednym lub kilku artykułach.

Nie wahaj się podzielić tym artykułem ze swoimi partnerami i przyjaciółmi, aby oni również mogli wyrazić swoją opinię. Aby odpowiedzieć na nasze pytania, nasza ankieta czeka na Ciebie TUTAJ.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.