Od września w środowisku zawodowym narosło wiele plotek. Lebron i Galan czy się rozdzielą? Sanyo czy on naprawdę będzie się tym bawił paquito, Bela z Capra ? Juana Tello i Alexa Ruiza czy będą kontynuować współpracę po nierozstrzygniętym roku?

Oczywiście obaj gracze chcieliby kontynuować wspólną przygodę, ale jedna rzecz może wszystko zmienić… Dane te nazywają się Lebron/Galan. Alex Ruiz poruszył ten temat w rozmowie z hiszpańską gazetą Dziennik AS.

Alex Ruiz i Juan Tello, sezon mieszany

Juan Tello i Alex Ruiz prawdopodobnie nie mieli sezonu, na jaki liczyli. Zespół ten, który w trakcie jego stowarzyszenia uważaliśmy za obiecujący, nie do końca nas przekonał. Finał na Málaga Open w lipcu będziemy pamiętać i niewiele więcej.

Seria eliminacji w pierwszej rundzie, oczywiste wady w porównaniu z innymi czołowymi nasionami, obaj strzelcy po prostu nie mogą tego zrobić. Jednak pomimo tego skomplikowanego pierwszego sezonu, Alex Ruiz potwierdził, że chce grać w sezonie 2024 u boku Juana Tello. Nawet jeśli nie może jeszcze niczego zagwarantować: „Nie mogę w tej chwili powiedzieć na 100%, choć może stanie się to jaśniejsze po meczu z Milanem. Wiem, że jest późno, ale w tym roku dzieją się takie rzeczy."

Zwycięstwo Ruiza Tello premier padel Mendoza
CP Premier Padel

"Rozmawialiśmy kilka tygodni temu we trójkę, [Juan] Tello, ja i [Rodrigo] Ovide, trener. I wydaje nam się, że warto kontynuować projekt– poinformował hiszpańską gazetę. Niemniej jednak, Kapitan Ameryka uznał to za konieczne aby to dodać "Wszystkie projekty zależą od decyzji Lebrona i Galána, ponieważ są one poniekąd kluczowe".

Lebron i Galan: klucz do całego systemu?

Oczy wszystkich zwrócone są na byłego numer 1 świata. Rzeczywiście, Juan i Ale utrzymują tajemnicę możliwej separacji. Jeśli Galan już trochę o tym rozmawialiśmy, nic nie jest jeszcze pewne. Dlatego, Juan Tello i Alex Ruiz, podobnie jak wielu innych, nie potrafią jeszcze przewidzieć przyszłego roku. "Jeśli zerwą i zadzwonią do Juana lub do mnie, cóż, nie odmówimy Lebronowi ani Galanowi„, przyznaje Alex Ruiz.

W związku z tym, nie możemy tak naprawdę wiedzieć, co stanie się z Alexem Ruizem i Juanem Tellodo czasu, aż Lebron i Galan podejmą decyzję. Zwłaszcza, że, biorąc pod uwagę ranking, jaki dawne numery 1 WPT będą miały w przyszłym sezonie , inni będzie miał wiele do zyskania związać się z jednym lub drugim, gdyby mieli się rozdzielić.

galan lebron przeprosiny przebaczenie chile

W tej chwili nie można powiedzieć, czy Juan Tello i Alex Ruiz będą kontynuować współpracę w przyszłym sezonie, nawet jeśli wydaje się, że obaj gracze chcą kontynuować gręwszystko zależy od decyzji Lebrona i Galana. Oczywiście, jeśli dwaj Hiszpanie zdecydują się zostać razem, Juan Tello i Alex Ruiz powinni zrobić to samo…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.