Benjamin Tison a Teo Zapata ogłosił wczoraj ich separację. Czekam na nowego kolegę z drużyny, Ben Tison zagra w Calanda Challenger (północno-wschodnia Hiszpania) z Juanlu Esbri, 53. graczem w rankingu WPT.

Turniej z Esbri

Jeśli Zapata i Tison zdecydowali się rozstać, to dlatego, że Teo otrzymał ofertę od wysoko ocenionego gracza. To może być dla niego duży krok naprzód.

Ale Ben Tison też robi mocne wrażenie! Na torze wszyscy wiedzą, że ma jeszcze wiele do zrobienia, a jego doskonałe wyniki w tym sezonie mogą przyciągnąć bardzo dobrych zawodników.

Juanlu esbri vibora Bruksela Padel Otwórz 2022

Gracze czekają

W tej chwili nowe pary nie zostały jeszcze ogłoszone, a kilku graczy czeka na zbudowanie nowego projektu.

Czekając, Benjamin Tison zagra więc turniej z Juanlu Esbri – ten ostatni jest w takiej samej sytuacji jak Ben.

Francuski numer 1 nigdy nie grał z tak wysoko notowanym graczem, a fakt, że taki gracz myśli o nim, nie jest przypadkiem: Ben wszedł w tym sezonie w inny wymiar.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !