Nic dziwnego, paryska para Tison / Maigret wygrała Cap d'Agde Padel Open - P1000 w Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde. To wciąż zwycięstwo w P1000 dla Tison / Maigret, który pozostaje niepokonany w P1000 od początku roku.

Trzeba przyznać, że nie wszystkie najlepsze pary francuskie w tych zawodach są teraz zmobilizowane na P2000, ale był interesujący płaskowyż z udziałem pary Carité / Lara Salines, która przegrała w finale.

W przypadku tego ostatniego trasa była bardzo skomplikowana, a przygoda mogła zakończyć się w kwartale przeciwko pięknej parze Ritz / Squarta. Jeśli Jérémy Ritz po raz kolejny zrealizował wspaniały turniej z bardzo dobrym poziomem gry, to Mathieu Squarta zaskoczył swój świat, zastanawiając się nad swoim poziomem podczas tego testu. Squarta / Ritz ukończył 5e, wygrywając wszystkie ćwierćfinały i przegrywając tylko zestawy 3 przeciwko Salines / Carité.

Padel Riviera Mougins może być dumny ze swojego nauczyciela. Pamiętaj, że klub będzie gospodarzem P1000 w ten weekend.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.