Benjamin Tison i Teo Zapata zadebiutują dziś wieczorem o Premier Padel Madryt P1. Stają przed nimi zwycięzcy APT Padel Tour Tenerife Open, którzy się zaprezentują.

Zwycięska ostatnia noc w finał w jedną stronę na Wyspach Kanaryjskich, Pincho Fernandez i José Diestro są już na starcie nowego turnieju. Podobnie jak wczoraj wieczorem, dziś o 19:00 Hiszpanie będą mieli prawo do zaszczytów pola centralnego. Jeśli będą faworytami spotkania według ich rankingu, ci, którzy tworzą 18. parę tego Madrytu P1, będą musieli bardzo uważać na parę Tison / Zapata!

Rzeczywiście, wyeliminowany w pierwszej rundzie w Rzymie i na Roland-Garros, Francuz i jego partner, który zabrał seta od Lebrona i Galana w Katarze, chcą ponownie zabłysnąć na oficjalnym torze FIP.

A w obliczu pary, która nieuchronnie przybędzie zmęczona tygodniem na Wyspach Kanaryjskich, może to być okazja do wywołania wielkiej sensacji, która się przed nimi prezentuje!

Czy Benjamin i Teo będą w stanie dokonać tego wyczynu dzisiaj w Madrycie? Odbierz od 22:00 na żywo ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !