Pierwszy etap Ogólnopolskich Turniejów Juniorów (TNJ) został rozegrany w ten weekend o godzinie 4:XNUMXPadel z Bordeaux. Reprezentowanych było osiem lig.

Na dziewczynywzięło udział tylko sześć drużyn, co zmusiło organizatorów do tego połączyć U16 i U18. Faworyci Lou Lambert Agosti (OCC) i Kimy Barla (PACA) po bardzo dobrym występie w Paragwaju spisali się na medal, nie tracąc żadnego seta turnieju. Szanowali swoją pozycję wielkich faworytów i w finale zdominowali Victorię Isaac (OCC) i Celię Talano (OCC).

Należy zwrócić uwagę na dobry występ bliźniaczek Bekhedda (IDF), Neili i Feryela, które wciąż mają 14 lat, ale i tak zajęły trzecie miejsce w pierwszym TNJ.

Dla chłopców przygotowano dwie tabele: U16 i U18.

W U16 wzięło udział 12 par, z udziałem młodzieży w wieku 12 i 11 lat. Ostateczne zwycięstwo odniosła para Johan Peloux (PACA) / Quentin Bernard (OCC), która również surfowała po swoim pięknym Pucharze Świata. Po raz kolejny nie straciliśmy żadnego seta. W finale Quentin i Johan zdominowali Victora Benveniste'a (PDL) i Lorisa Morvana (HDF).

Peloux-Bernard-TNJ-Bordeaux

Miłą niespodzianką turnieju była para z Ile de France, Louis Cacheux / Sacha Huard de la Mar, dwóch graczy urodzonych odpowiednio w 2012 i 2011 roku, którzy zajęli czwarte miejsce, zwłaszcza po imponującym ćwierćfinale, w którym przegrywali 4/ 6 0/3 0/40! W półfinale byli bliscy wypchnięcia zwycięzców finału do super tie-breaka!

En U18wzięło udział 9 par. Znaleźliśmy aktualnych mistrzów Francji Timeo Fonteny’ego i Yoana Boronada, ale nie po tej samej stronie toru. Rzeczywiście, pierwszy grał z Joshuą Schbeirem, a drugi z Louisem Joverem. Te dwie pary spotkały się w finale i dały świetne widowisko. Ostateczne zwycięstwo rozstawionego 1 Fonteny / Schbeir.

Fonteny-Schbeir-TNJ-Bordeaux

Następny krok w zestawie Padel Narbonne 24 i 25 lutego.

Końcowe rankingi:

dziewcząt

Chłopcy U16

Chłopcy U18

TNJ-4Padel-1

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi