Po zatwierdzeniu współpracy z Julian Seurin, słynna akademia padel z południa Francji, z siedzibą w Cap d'Agde, rozpoczyna swoje staże padel Święta Wielkanocne!

Praktyki są otwarte dla następne pięć tygodnipodczas wszystkich wakacji szkolnych, niezależnie od Twojej strefy. Będziesz także mieć możliwość wzięcia udziału w jednym z tych kursów, w tygodniu 6-12 maja z jego dwa święta państwowe (możliwość odbycia stażu od środy 8 maja do niedzieli 12 maja)!

Różne opcje:

  • Kurs półintensywny : 2 godziny treningów rano od poniedziałku do piątku i 1h30 meczów w sobotę rano. Cena 320€
  • Intensywny kurs : 2 godziny treningu rano i 2 godziny po południu od poniedziałku do piątku oraz 1h30 meczów w sobotę rano z wliczonymi posiłkami. Cena 520€
Staż Mario Cordero

Grupy są podzielone według poziomu i Ty będziesz Maksymalnie 4 osoby i drogą lądową. Twój trener będzie podążał za Tobą przez cały tydzień, aby zapewnić Twoje postępy i jedno i drugie technika et tactique. Wszystkie ujęcia padel omówimy w ciągu tygodnia!

Klub ma 4 tory zewnętrzne et 4 torów wewnętrznych które pozwalają na zabawę niezależnie od warunków pogodowych!

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zapisów bezpośrednio na stronie Strona Akademii Francuskiego Dotyku !

Kursy są również otwarte przez całe lato i jeśli chcesz otrzymać spersonalizowany kurs dostosowany do Ciebie, Twojej grupy lub Twojej firmy poza terminami kursów, jest to oczywiście możliwe!

Aby uzyskać więcej informacji, możesz się skontaktować Mario Cordero au 06.50.75.25.68.