Nie okłamywaliśmy cię, kiedy ci to powiedzieliśmy Tuluza była miastem, które wibrowało padel, dowodem jest… 40 tras o powierzchni ponad 8 km², tylko to.

Na zachód od różowego miasta, padel w najpiękniejszy sposób założyło swoje gniazdo. Kluby powstały wszędzie, aż do uzyskania tej niesamowitej liczby utworów padel, na zaledwie 8 km². Dziś na tym terenie współistnieje pięć kompleksów, oferując graczom 40 utworów padel :

5 klubów 8km2 Tuluza

Na wschodzie metropolii jesteśmy obsługiwani w równym stopniu przez trzy kluby, które są rozproszone 16 utworów padel :

Jak widzimy, Tuluza jest bez wątpienia miastem, które oddycha najbardziej padel. Liczba praktykujących w różowym mieście stale rośnie i dziś każdy klub działa bez problemu!

Mieszkańcy Tuluzy i wszyscy mieszkańcy peryferii mają dostęp do 56 utworów padel we wszystkim. Liczba ta stale rośnie i nie ulega wątpliwości, że bariera 60 utworów wkrótce zostanie przekroczona!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi