Carla Touly i Alexandra Torralba pokonały włoską parę Elsa Rebecca Terranova / Francesca Campigotto w ćwierćfinale FIP Rise Biella.

W pierwszym secie francusko-hiszpańska para przegrała 6:2. Mecz jest skomplikowany, włoska para ogromnie różnicuje swoją grę i przeszkadza parze francusko-hiszpańskiej, która stara się do tego przyzwyczaić.

W drugim secie w grze ustala się równowaga i wreszcie Carla i Alexandra pokazują się przed konkurencją. Ku zaskoczeniu włoskiej pary, wygrali drugiego seta 6:1.

W trzecim secie Carla okazuje się prawdziwym bastionem, a jej hiszpański partner, niesiony jej rozmachem, odnosi sukces we wszystkim, czego się podejmuje.

Ostateczne zwycięstwo uzyskuje się przy wyniku 2/6, 6/1, 6/0.

To pierwszy półfinał w FIP RISE dla tych dwóch graczy.

Następny mecz, półfinał, odbędzie się w tę niedzielę o godzinie 9:30 z trójką najwyżej rozstawionych w tabeli, hiszpańską parą Cristiną Carrascosa i Aitaną Garcią, które jak dotąd nie miały poważnego wyzwania.