W ten wtorek zawody w APT Padel Tour - Master Monaco - będzie skomplikowany dla francuskiej delegacji obecnej na Tenisie Padel Niedz.

Wszyscy francuscy zawodnicy obecni tego popołudnia w ostatniej rundzie previa przegrali. Na pewno zapamiętamy mecz dnia: Max Moreau i Victor Saenz De Navarrete, którzy z honorami kłaniają się młodej argentyńskiej parze Joaquin Mauro Gaitan / Ivo Andenmatten.

Zupełnie szalony mecz, w którym para francusko-hiszpańska będzie miała bardzo dobre wyniki padel. Ale przeciwnie, młodzi Argentyńczycy trzymali się i byli szczególnie solidni pod sam koniec meczu.

Zwycięstwo Argentyńczyków 4/6 7/5 7/6. Przypomnijmy, że Jaoquin i Ivo stracili już francuską parę na portugalskim Open: Maigret / Peyrou.

100% francuska para również przegrała w 3 setach w Monako. Po wygraniu pierwszego seta Adrien i Jean-Thomas mieli problemy z utrzymaniem poziomu gry przeciwko młodym Hiszpanom Simonowi i Valcarcelowi. Płacą gotówką: 7/5 1/6 1/6.

Jutro rozpoczyna się pierwsza runda losowania głównego.

  • Wszystkie wyniki previas: ICI
  • Główna tabela i harmonogramy: ICI

trafny padel zwiedzanie Monako Ground of padel

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.