Całkowicie dochodzimy do sedna sprawy po stronie Leganés w najbliższy piątek wraz z półfinałami, które rozpoczynają się dziś po południu o 12:30.

Wśród mężczyzn największymi faworytami na papierze są Javi Ruiz i Pablo Cardona (Ts1), zwycięzcy etapu La Coruna. Ale w konkursie gdzie najlepsze nasiona ogromnie ucierpiały, mówimy sobie, że nowa niespodzianka nie jest nie do pomyślenia. W najbliższy piątek Hiszpanie będą musieli uważać na parę 6, Fernandez Cano / Belluati, która wczoraj wyeliminowała Xisco Gila i Ramiro Moyano, którzy tworzyli rozstawioną z numerem 3.

W drugim półfinale biorą udział dwie pary outsiderów, Jofre / Hernandez i Ayats / Guerrero!

Wśród dziewcząt pozostały już tylko dwa rozstawienia, po jednym na część losowania! Lorena Rufo/i Lucia Martinez (TS3) będą próbowały położyć kres marzeniu swoich rodaczek Sandry Bellver i Marii Rodriguez, które dosłownie przekroczyły swoją część stołu.

Wreszcie w drugim półfinale niezniszczalna Carolina Navarro i jej partnerka Marina Guinart (Ts4) spróbują zgasić Jimenę Velasco i Noę Canovas, które, jak pamiętamy, wyeliminowały rozstawioną z numerem 1 Araujo / Rierę.

Aby śledzić spotkania:

Tabele zaktualizowane o czasy meczów:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !