Podczas gdy „wojna” pomiędzy World Padel Tour et Premier Padel zostanie wreszcie ukończony, nowy obwód chce się pojawić. Nazywa się, jak powiedzieliśmy wczoraj, Ultimate Padel Wycieczka.

Na pierwszy rzut oka celem tej nowej „wycieczki” nie jest przyćmienie Premier Padel, ale raczej zająć pozycję na rynku, który utracił wiele wydarzeń na profesjonalnym poziomie: Hiszpanii. W zeszłym roku na ziemi hiszpańskiej zorganizowano trzynaście dużych wydarzeń. W tym roku będzie ich tylko czterech…

Jest zatem w tym kraju miejsce, w którym wiele miast ma wystarczającą widownię do organizowania turniejów na wysokim poziomie. Co więcej, większość graczy wysokiego szczebla ma siedzibę w Hiszpanii, a dla tych, którzy nie należą do elity, podróż do czterech stron świata może być bardzo kosztowna.

Jeśli FIP już chce zaproponować rozwiązanie dla tych sportowców zamieszkałych na Półwyspie Iberyjskim, ostateczny Padel Oferty wycieczek, jak ogłosili nasi koledzy z La Viborona, mają warunki, które mogą spodobać się niektórym graczom.

Jak widzimy, obwód umożliwi graczom udział w innych etapach i obiecuje pomóc im pokryć wszystkie koszty związane z podróżami na turnieje, ale także zarządzać swoją karierą. Ponadto obiecuje parytet płci.

Za tą inicjatywą stoimy Alberto Fasja, Hector Sepulveda, Hugo Lopez-Velarde i Yayo Muñoz de Cote, ludzie, którzy sprawdzili się z dala od stoków wyścigowych. padel. Byliby wspierani przez renomowane firmy, takie jak Amazon czy Netflix i oferowaliby wsparcie przyszłych talentów w naszym sporcie.

Propozycje, które na papierze wydają się atrakcyjne, ale czy rzeczywiście przekonają czołowych graczy?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !