Trudny dzień. W Open, więcej Francuzów czy Francuzów ... Wierzono w mężczyzn, że świat zamierza się zrestartować ... Ale padli przed ładną drużyną z Paragwaju.

Francja przeciwko Paragwajowi: Niedaleko!

France Vs Paragwaj był wielkim plakatem tego świata wczesnym popołudniem. Te narody 2 rozpoczęły Mistrzostwa Świata 2016 Team Padel. Niestety, 1ère frustrujący krok dla Francuzów na tym świecie, ale nie paraliżujący.

W przeciwieństwie do Paragwaju, rozstawionego nr 1 z puli C, Francja grał taktycznie, pozostawiając swoją parę nr 1 resztę, aby zagrać na początku parę przerobioną na tę okazję: Mannarino / Bensadoun. Mannarino grał po lewej, a Bensadoun kołysał się w prawo. Niezły mecz Francuzów, ale najwyraźniej ta paragwajska para (Fretes / Almiron) była dziś zbyt silna. W zestawach 2 (6 / 2 6 / 3) Paragwaj wygrywa swój pierwszy punkt.

W drugim meczu mistrzowie Francji Haziza / Scatena grają w parach 3 z Paragwaju, co zjadają w małych setach 2.

Wszystko grało w tej decydującej grze 3e, w której para Moreau / Ritz została z tej okazji zreformowana. Na papierze Francja poczyniła pewne postępy, publikując w 3, ultra konkurencyjnej parze. Tyle że ... Paragwajczycy też!

Jednak pierwszy zestaw jest prawie formalnością dla francuskiej pary, która bardzo szybko prowadzi 5 / 1. W tej chwili wierzymy w pewne zwycięstwo Francji. Ale Paragwajczycy faktycznie przegapili swoją wczesną grę. Nagle poziom ogólny podnosi się. Francja wygrywa swój pierwszy set, ale nie bez trudności. Długie wymiany są ze sobą powiązane ... W tej grze, w dłuższej perspektywie, Paragwaj stopniowo będzie miał pierwszeństwo przed przeciwnikami. Moreau / Ritz przegrywa mecz w zestawach 3 (3 / 6 6 / 2 6 / 1) i pozwala Paragwajowi skakać z radości:
Paragwaj 2 - Francja 1

Umiejętności odbicia

Francja jest już pod presją, ponieważ nie może już stracić dostępu do kur.

W tej samej grupie, co Francja, Włochy pokonały Belgię 2 / 1 także w decydującym meczu.

Pamiętaj, że musi zostawić przynajmniej 2e swojej kury, aby mieć nadzieję na dostęp do finałów. Wszystko jest nadal możliwe, ponieważ kura jest z pewnością najbardziej jednorodna, a zatem najbardziej niepewna na tym świecie.

Jeśli chodzi o mężczyzn, Francja będzie kontynuować swoją przygodę na 11h, a kobiety rozpoczną jutro przeciwko wielkim faworytom turnieju, Hiszpanom.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.