Trudny dzień. Na Open, nie ma już Francuzów ani Francuzów ... Wierzyliśmy w mężczyzn, że Mistrzostwa Świata ich pobudzą ... Ale padli przeciwko świetnej drużynie z Paragwaju.

Francja przeciwko Paragwajowi: Niedaleko!

Francja Vs Paragwaj była wielkim plakatem tego świata na początku popołudnia. W ten sposób te 2 narody rozpoczęły mistrzostwa świata padel przez zespół 2016. Niestety, frustrujący pierwszy etap dla Francuzów na tym świecie, ale nie paraliżujący.

W przeciwieństwie do Paragwaju, który zajął pierwsze miejsce w Puli C, Francja grała taktykę, pozostawiając swoją pierwszą pozycję w spoczynku, aby zagrać na początku na nową parę z tej okazji: Mannarino / Bensadoun. Mannarino grał po lewej, a Bensadoun kołysał się po prawej. Niezły mecz Francuzów, ale najwyraźniej ta paragwajska para (Fretes / Almiron) była dziś zbyt silna. W 1 setach (1/2 6/2) Paragwaj wygrywa swój pierwszy punkt.

W drugim meczu mistrzowie Francji Haziza / Scatena grają w parze nr 3 Paragwaju, która zrobi tylko jeden kęs w 2 małych setach.

Wszystko grało się w decydującym 3. meczu, w którym para Moreau / Ritz została zreformowana na tę okazję. Na papierze Francja posuwała się naprzód pewnie, zajmując trzecie miejsce, bardzo konkurencyjna para. Tyle że… Paragwajczycy też!

Jednak pierwszy zestaw jest prawie formalnością dla pary francuskiej, która prowadzi bardzo szybko 5/1. W tym czasie wierzymy w pewne zwycięstwo Francji. Ale Paragwajczycy w rzeczywistości całkowicie spóźnili się na start. Nagle poziom ogólny podnosi się. Francja wygrywa swój pierwszy set, ale nie bez trudności. Długie wymiany są powiązane ... W tej grze z czasem Paragwaj stopniowo przejmuje przeciwników. Moreau / Ritz przegrywa mecz w 3 setach (3/6 6/2 6/1) i tym samym pozwala Paragwajowi wymknąć się z radości:
Paragwaj 2 - Francja 1.

Umiejętności odbicia

Francja jest już pod presją, ponieważ nie może już stracić wydostania się z kur.

W tej samej puli, co Francja, Włochy wygrywają z Belgią 2/1 również w decydującym meczu.

Pamiętaj, że musi wyjść co najmniej na drugim miejscu ze swojej puli, aby mieć nadzieję, że dojdzie do ostatnich etapów. Wszystko jest nadal możliwe, ponieważ kurczak jest z pewnością najbardziej jednorodny, a zatem najbardziej niepewny na tym świecie.

Jeśli chodzi o mężczyzn, Francja będzie kontynuować swoją przygodę na 11h, a kobiety rozpoczną jutro przeciwko wielkim faworytom turnieju, Hiszpanom.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.