Ten wieczór w Meksyku odbędzie się ostatni twarzą w twarz pomiędzy Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapiaprzeciwko juan lebron et Alejandro galan. Ostatni mecz obu par, które zachwycały nas przez cały sezon 2023. Rywalizacja, która pozostanie wyryta w pamięci...

Od początku poprzedniego sezonu Coello/Tapia i Lebron/Galan mierzyli się ze sobą 8 razy. I w tych 8 spotkaniach idealna równość obu par: 4-4.

Jak pokazują statystyki PadelInteligencjaspotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami zawsze były bardzo wyrównane. Ile wygranych setów (10 wszędzie), różnica tylko 3 gemów w ośmiu meczach (102 dla Coello/Tapii i 105 dla Lebrona/Galana) I 3 tie-breaki wygrana przez obie strony. Dość powiedzieć, że te dwie drużyny zawsze szły łeb w łeb.

Twarzą w twarz Coello-Tapia Lebron-Galan

Co jednak ciekawe, spośród 8 konfrontacji pomiędzy obiema drużynami, ostatnie 4 mecze wygrali Juan Lebron i Alejandro Galan. Ostatni miał miejsce na początku sezonu, w Riyadzie P1, po zwycięstwie w trzech setach: 7/6 4/6 4/6.

Twarzą w twarz Lebron-Galan Coello-Tapia

Na koniec należy podkreślić skuteczność każdego zespołu. Bo jeśli Lebron i Galan zdobyli więcej tytułów i dotarli do większej liczby finałów, to byli znacznie mniej skuteczni niż Arturo Coello i Agustin Tapia. Rzeczywiście zwyciężyła para hiszpańsko-argentyńska, 16 finałów z 20 rozegranych, czyli stosunek 80%. Dla Juana i Ale to wszystko 33 tytuły na 47 prób, co jest równoważne z 70% sukcesu.

Oczywiście porównanie wydawałoby się prawie łatwe, ponieważ grali Juan LeBron i Alejandro Galan Jeszcze 176 meczów razem jako Coello/Tapia. Ponad 300 meczów i cztery sezony, ciężko utrzymać stały poziom.

Porównanie Lebrona Galana Coello Tapii

Teraz pozostaje tylko zobaczyć, która drużyna zyska przewagę nad drugą. To coś więcej niż tylko finał. Mecz, który zadecyduje między nimi. Mecz do historii...

Spotkanie to będzie transmitowane dziś wieczorem na kanale youtube Premier PadelPóźniej finał pań który rozpocznie się o północy czasu francuskiego.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.