Kiedy miłośnicy golfa i padel poznać. Tuluza Padel Klub we współpracy z marką Revers Boisé po raz pierwszy we Francji organizuje spotkanie pomiędzy padel i golfa. „La Boisade” będzie wyjątkową edycją turnieju skupiającego miłośników golfa i golfa padel.

Reedycja francuska

Ślub w golfie/padel nie jest nowy. W 2021 r. belgijski klub golfowy dodał 3 pola golfowe padel, umożliwiając członkom odkrywanie sportu poprzez turnieje i kursy inicjacyjne. Tym razem kolej na Francuzów, a w szczególności mieszkańców Tuluzy, aby wyruszyli w tę przygodę. Organizatorem wydarzenia jest Tuluza Padel Club i młoda marka z Tuluzy „Revers Boisé”, która właśnie narodziła się w świecie sportów rakietowych.

Zawody rozgrywane są w dwuosobowych zespołach. Formuła mieszania w golfie: przy każdym strzale każdy gracz w drużynie uderza piłkę, a do następnego uderzenia zatrzymuje się tylko najlepsza piłka z drużyny. Dla padelbędą dwa działy: P100 lub P250.

Zajęty program

W sobotę 30 września golfiści i padelSpotkać się można pod adresem rue Marie-Louise Dissard 11 Tuluza Padel Klub, na pracowity dzień. Dwóch fotografów będzie obecnych, aby relacjonować wydarzenie, dzięki czemu będziesz mógł wyjść z pięknymi wspomnieniami!

Program:

  • 8:30: Dla golfistów 18 dołków na polu golfowym Ramée
  • 13:30: Lunch w restauracji golfowej
  • 15:30: Turniej padel w Tuluzie Padel Klub
  • 20:XNUMX: Wręczenie nagród i aperitif

Za rejestrację: 100 euro/gracza i 70 euro dla członków UGOLF. Skontaktuj się z Bastienem Vergely pod numerem 06 75 15 54 03 lub e-mailem na adres bastienvergely@free.fr.

Spiesz się, dostępnych jest tylko 36 miejsc!

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!