Jak powiedzieliśmy, FIP zdecydowało się postawić na Hiszpanię w najbardziej prestiżowych turniejach FIP Tour. I po FIP Platinum w Valladolid, zaplanowany na 24-30 czerwca, C'est le FIP Platinum z Minorki co jest potwierdzone!

To duża różnica w porównaniu z poprzednimi latami: tor Premier Padel, zdecydowanie nastawiona na arenę międzynarodową, obejmująca 25 turniejów rozgrywanych w 18 różnych krajach, przyznaje Hiszpanii jedynie 4 turnieje w 2024 roku. Duża różnica w porównaniu z 13 wiodącymi konkursami, które odbyły się w zeszłym roku u naszych iberyjskich przyjaciół (WPT + Premier Padel).

Ale aby pozwolić Hiszpanii i jej dużej społeczności padel aby nadal czerpać korzyści z innych turniejów na wysokim poziomie, FIP zdecydowała się zapewnić jej kilka z tych najlepszych turniejów. Po Valladolid to Minorka będzie w stanie zorganizować FIP Platinum. Zawody odbędą się od 14 do 20 października.

Obecna podczas oficjalnej prezentacji zawodów zawodniczka Mahón Gemma Triay powiedziała, że ​​jest bardzo usatysfakcjonowana tą wiadomością. Mamy nadzieję, żejak Arturo Coello w Valladolid, pojedzie, aby zagrać w tym turnieju u siebie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !