TO tenis Padel Klub Barcarès organizuje weekend z 7–9 lipca 2023 r, A Panie P500 w partnerstwie z SAFTI Sebastien BOLANO i który oferuje zwycięzcom nagrody pieniężne o wartości 1000 euro. Oczekuje się najlepszych drużyn Occitane na to wydarzenie.

W czerwcu są to dwa P25 które zostaną zorganizowane z grillem, jeśli pogoda pozwoli.

TPCB planuje również utworzenie centrali padel, z panoramicznym, zadaszonym torem z najlepszą wykładziną, oświetleniem i trybunami. Oddanie do użytku wszystkich tych nowych obiektów nastąpi we wrześniu, co pozwoli klubowi na otwarcie nowych slotów i organizację nowych turniejów, z nowymi formatami, takimi jak P1000.

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy początkującym, klub jest otwarty dla Ciebie każdego dnia w roku, niezależnie od pogody. Zaletą tego klubu z jego przyjazną atmosferą, który również znajduje się rzut beretem od plaży, jest to, że ma klub, prysznice i pro-sklep (wszystko dla padelistów).

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!

Tagi