Wiemy o tym od publikacja kalendarza Premier Padel en 2024 : odbędzie się P2 w Andaluzji od 29 kwietnia do 5 maja.

Zastanawiamy się natomiast, jakie miasto wybierze tor finansowany przez QSI. Jeśli Malaga została już potwierdzona jako gospodarz P1, który odbędzie się w dniach 08–14 lipca, nadal pozostają wątpliwości co do miasta, które będzie gospodarzem P2.

Jeśli jednak wierzyć słowom burmistrza Valladolid podczas wręczenia platyny FIP Platinum jego miastu, bardzo możliwe, że na ten turniej wybrano Sewillę. Rzeczywiście, z pewnością bez sensu, Jesús Julio Carnero podał nazwy czterech hiszpańskich miast, które miały gościć Premier Padel : Madryt, Barcelona, ​​a zatem Malaga i Sewilla.

Informacje te muszą oczywiście zostać potwierdzone przez sam tor lub przez FIP, ale miasto, w którym urodził się Paquito Navarro, wydaje się być na dobrej drodze do posiadania P2. Co nie może być bardziej logiczne, ponieważ jest stolicą Andaluzji i jej najbardziej zaludnionym miastem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !