To był pierwszy w Paryżu, Cata Tenorio i Gaby Reca byli w Paryżu w klubie Padel Horizon na dzień poświęcony treningowi i odkrywaniu padla, a następnie wystawa między parą hiszpańskojęzyczną a parą francuską Nahuel Silva / Loïc Lepanse, ostatni zwycięzca etapu Padel Passion w tym samym klubie.

Wielu odwiedzających, ale także, a szczególnie wielu graczy, bierze udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Uruchomienie Sagarbe Sports we Francji

Inicjatywa ta jest dziełem Sagarbe Sports, twórcy kortów Padel, co jest niewątpliwie dobrym wprowadzeniem z flagowym produktem tej marki jako dwóch mistrzów padla: Reca i Tenorio.

Gaby Reca: „Wiele ambicji we Francji”

Gaby Reca jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy na świecie, mając za sobą lata 30, a także bogatą przeszłość.

W ciągu ostatniego roku widzieliśmy, jak coraz częściej przyjeżdża do Francji, a zwłaszcza na południe, gdzie już zaczął oferować kursy szkoleniowe. padel  w Tennis Soleil w Beausoleil. Ten klub powinien wkrótce mieć co najmniej 2 dodatkowe boiska w nadchodzących miesiącach.

Jego status pozwala mu być „w kontakcie z Francuską Federacją Tenisową”. Uważa, że ​​nie jest „To nie jest normalne dla profesjonalnego gracza, który ukończył Argentyńską Federację, że nauczanie we Francji jest tak wiele”. Dodaje, że „uznanie dyplomu miałoby sens".

Nie jestem pewien, czy FFT ma wszystkie karty w ręku, aby zweryfikować słowa Gaby Reca, ponieważ Ministerstwo Sportu koniecznie przestudiuje plik i się zgodzi. I znamy legendarną reaktywność naszej administracji publicznej ...

„Znajdź miesięczne miesiące później Padel Magazine"

Gaby Reca zostaje we Francji z Padel Magazine / Sagarbe Sports. Każdego miesiąca Gaby Reca będzie proponować artykuł techniczny / taktykę / strategię.

https://padelmagazine.fr/categorie/tech-tac/le-padel-by-gaby-reca-et-cata-tenorio/

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.