Francja kłania się Niemcom 2 / 1 podczas konfrontacji 3e z meczami grupowymi mistrzostw Europy w wiosłowaniu.

Francja była faworytem tej konfrontacji z Niemcami, ale nasi Francuzi tak naprawdę nie mieli wielkiego dnia.

I było to widoczne po pierwszym meczu z naszymi francuskimi liczbami Bergeron / Blanqué, który przegrał pierwszy set, zanim wygrał kolejne dwa.

W drugim meczu kapitan, Alexis Salles, decyduje się zagrać w parę 4 No, Ferrandez / The Pans, która gra przeciwko parze bardzo w dużej mierze na swojej linie. Ale i tu nie ma gry, a kara spada. Niemcy wyrównują się wszędzie do meczu.

W meczu 3e wicemistrzowie Francji wracają na boisko, aby zdobyć decydujący punkt. Ale mecz nie zajdzie daleko, ponieważ Francuzi mówią, że wszędzie stracił 4 po kontuzji łydki Jeremy Scatena. Lekka kontuzja, ale Francja nie chciała podejmować najmniejszego ryzyka, ponieważ była już zakwalifikowana do ćwierćfinału.

Zagra dzisiaj z Belgią, gdzie jest ulubieńcem tej konfrontacji. Francja nigdy nie przegrała z Belgią i pozostaje na konfrontacjach 2 wygranych w dwóch ostatnich międzynarodowych wydarzeniach.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.