Jeśli to wiemy Premier Padel zaproponuje pięć etapów w Hiszpanii w 2024 r, a że wiele z nich zostało już przedstawionych, rozumiemy również, że we Francji, na podstawie informacji często pochodzących z Hiszpanii i Argentyny, istniałby nie jeden, ale dwa etapy Premier Padel Następny sezon. Czyniłoby to zatem nasz kraj jednym z ważnych bastionów środowiska zawodowego.

Rzeczywiście, oprócz Paryża, który od dwóch lat organizuje turniej Major w Roland Garros (który ze względu na Igrzyska Olimpijskie mógłby odbyć się na przełomie września i października 2024 r.), inne miasto wydaje się być faworyzowane przez Premier Padel : Bordeaux.

Na razie informacje nie są ani oficjalne, ani potwierdzone, ale przyjmuje się, że Tuluza, która zorganizowała dwa etapy World Padel Tour w 2022 i 2023 r. nie powinien organizować turnieju w 2024 r. Prawdopodobnie rozczarowaniem dla organizatorów tego wspaniałego wydarzenia jest to, że nie doszło do jego wznowienia.

Ale najwyraźniej tak się wydaje Premier Padel zarezerwuj nam małą niespodziankę na rok 2024 z przystankiem w Bordeaux. Oczywiście będzie to etap kategorii P2. Rzeczywiście wydaje się, że Major i część P1 są już przydzielone innym krajom, Francja, która ma już Majora, miałaby zatem również P2.

Premier Padel nie przekazał jeszcze oficjalnie informacji, ale krąży wiele informacji, prawdopodobnie z przystankiem w Azji i kolejną w Stanach Zjednoczonych. Ciąg dalszy nastąpi.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.