Chcesz zagrać padel ale jesteś zmęczony miastem ? Dlaczego nie nabyć prywatnej wyspy, na Bahamach, z czterema obszarami, odcinkami plaży i kilkoma szlakami padel ? Wszystko za grosze… 68 milionów !

Na tej wyspie cztery rezydencje, mnóstwo sypialni i łazienek… Prywatne plaże, spa, siłownia, liczne restauracje, targ, delikatesy… a przede wszystkim ślady padel !

To się dzieje archipelag Bahamów, dostępny helikopterem lub prywatnym jachtem. Jest to pierwsza w historii prywatna wyspa sygnowana całkowicie marką Montage, o nazwie Montage Cay. Ona rozumie hotel wypoczynkowy i te słynne prywatne rezydencje będące częścią „wiosek”.

Więc tak, wyspa niekoniecznie będzie w 100% prywatna. Właściciele będą jednak mieli prywatne przestrzenie. Oczywiście oni również będą mogli cieszyć się swoimi boiskami. padel i będą mogli nim dysponować według własnego uznania.

Cóż, nie jestem pewien, czy uda im się tam zorganizować bardzo duży turniej, ale... nie będziemy narzekać, prawda?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.