Dwóch zawodników obecnych w finale Nationale 1 Interclub we Francji zdecydowało się połączyć siły w tym sezonie. Rzeczywiście, Hiszpanie Mario Huete i Aitor Garcia, których cechą charakterystyczną jest to, że obaj grali przez pewien czas z Benjaminem Tisonem w 2023 r., udostępnią ten utwór w tym roku.

Jeśli to powiązanie pomiędzy 87. i 88. graczem na świecie nie mogłoby być bardziej spójne na papierze, pozostaje jedno pytanie: który z tych dwóch graczy po lewej stronie przesunie się na prawo?

Najbardziej logiczną opcją z zewnątrz byłoby zrobienie tego przez Garcię. Rzeczywiście, ten, który nosił kolory Sète Padel Klub z ostatniego tygodnia to wszechstronny i zaradny zawodnik. Przede wszystkim nie dysponuje taką siłą ognia jak jego nowy partner.

W wywiadzie udzielonym nam kilka tygodni temu Aitor powiedział, że czuje się bardziej komfortowo na lewym skrzydle, ale nadal lubi grać na prawym. Wystarczająco, żeby zmusić go do zmiany pozycji? Odpowiedź od Ultimate Padel Wycieczka po Galicji, gdzie przebywają obaj mężczyźni zapisali się razem !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !