Plotki krążą po sobie przez rok 2024, zwłaszcza teraz, gdy wiemy, że Lebron i Galan będą nadal razem.

Rzeczywiście, czas ogłoszony wraz z Alejandro Galanem, Fede Chingotto mógł w końcu rozpocząć rok z Momo Gonzalezem. A jeśli rodowity Antequera zagra z Argentyńczykiem, będzie to oznaczać, że jego scena na prawej stronie z Javim Garrido dobiegła końca.

Z kim więc grać z potężnym lewicowym zawodnikiem z Kordoby? Być może Miguel Yanguas, który, jak wiemy, nie będzie kontynuował współpracy z Fernando Belasteguinem. Jak zobaczysz, skojarzenie Garrido / Yanguas byłoby ostatecznie bardzo logiczne.

Rzeczywiście, obaj gracze mają wiele wspólnego. Są Andaluzyjczykami, młodymi, w kwiecie wieku i obaj zagrali w tym roku swój pierwszy finał mistrzowski. Rok po pierwszej obronie barw hiszpańskiej drużyny seniorów, Javi i Miguel w tym roku potwierdzili wszelkie pokładane w nich od dawna nadzieje.

Teraz obaj mężczyźni, którzy w wyścigu WPT zajęli odpowiednio 13. i 15. miejsce, chcą zrobić nowy krok i zbliżyć się do najlepszych. Yanguas, mierzący 89 m wzrostu, to prawicowy zawodnik o wielu zaletach, dysponujący zdecydowanymi strzałami i wyjątkowym kryciem terenu. Garrido ze swojej strony, 1:84, jest leworęcznym graczem z niszczycielskim uderzeniem i niewyczerpaną wściekłością, by wygrać.

Mają już za sobą pierwsze wspólne sukcesy – wygrali Albacete Challenger w 2021 roku. Teraz, mówiąc indywidualnie, Javi i „Mike” są na zupełnie innym poziomie.

Czy zobaczymy ich razem za rok? Nic jeszcze nie zostało zrobione, ale pomysł wydaje się więcej niż atrakcyjny!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !