Najwyraźniej ten koniec sezonu kryje dla nas wiele niespodzianek… i tym razem tak się stało Franco Stupaczuk co daje nam wyłączność. Argentyńczyk, którego znamy z przyjaciela z dzieciństwa Martina Di Nenno, skontaktowałby się z juan lebron do wspólnej gry w sezonie 2024.

Ale to nie koniec! W hiszpańskiej gazecie Marka, Franco Stupaczuk potwierdził również, że: „Ale [Galán] rozmawiał z Martinem [Di Nenno]".

Ale w takim razie co to oznacza? Czy powinniśmy pożegnać się z byłymi liderami światowego rankingu, którym od rekordu Limy/Belasteguin dzielą już tylko cztery tytuły? Czy powinniśmy się pożegnać superpiby, jedna z najlepszych par sezonu 2023? Franco Stupaczuk daje nam odpowiedź: „Juan rzeczywiście rozmawiał z Carlos [Pozzoni], który mniej więcej mnie reprezentuje, ale pomysł, jak już mówiłem, jest taki, abyśmy kontynuowali współpracę [z Martinem Di Nenno]".

Galan-Lebron-Chile

Spokojnie, wygląda na to, że superpiby będą kontynuować wspólną przygodę. A co z Lebronem/Galanem? Cóż, jeśli od kilku miesięcy starają się uciszyć plotki, ewentualna separacja nadal wydaje się możliwa.

Ta wypowiedź Stupy tylko dolewa oliwy do ognia w kwestii ewentualnego rozdzielenia Lobo i Galantico. Na początku tygodnia, para Galan/Chingotto zostało wspomniane. Ponieważ tak, Początek sezonu Juana LeBrona jest niepewnypo kontuzji łokcia, która w tym sezonie trzymała go z dala od stoków przez kilka miesięcy.

Na razie przyszłość pary Lebron/Galan wydaje się naprawdę niepewna. Następne tygodnie będą decydujący dla obu graczy.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.