Powiedzieliśmy wam wczorajThe World Padel Tour Menorca Open będzie okazją do zobaczenia kilku nowych par w pracy wśród mężczyzn.

Zgodnie z oczekiwaniami Edu Alonso i Alex Arroyo połączą siły. Dwaj młodzi mężczyźni, zarejestrowani razem w FIP Star w Perugii, utworzą zespół, którego nie możemy się doczekać, aby zobaczyć je w akcji.

Gonzalo Rubio, były partner Arroyo, połączy siły z zawodnikiem o radykalnie przeciwnym stylu gry: Pincho Fernandezem. Ten ostatni kończy zatem swój etap z Pablo Cardoną, który znajdzie innego doświadczonego zawodnika: Javiego Ruiza. Były partner Ruiza, Juan Cruz Belluati, będzie dzielić tor z młodym strzelcem Arnau Ayatsem.

Nowe powiązanie także pomiędzy José Rico i Miguelem Benitezem. Będziemy śledzić także parę utworzoną na tę okazję po kontuzji Maxi Sancheza: Capra / Chozas! Zgodnie z oczekiwaniami, Miguel Yanguas i Victor Ruiz również będą związani z Balearami.

Znajdź listę zarejestrowanych tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !