To trochę telenowela na koniec sezonu: mocny powrót byłych zawodników numer 1 Juana Lebrona i Alejandro Galana oraz pogłoski o separacji. Od czasu ich powrotu na najlepszy poziom słyszeliśmy, że Juan Lebron jest w „operacja uwodzenia". Mniej temperamentny niż w ostatnich latach, wydaje się, że na stokach „uspokoił się” i jest bardziej życzliwy wobec Galana.

Pogłoski o separacji po związku Sanz/Galan

Trzeba przyznać, że w tym sezonie plotek było mnóstwo. Od połowy września mówi się o prawdopodobnym rozstaniu dwóch byłych światowych liderów. Juan LeBron pauzował przez kilka tygodni po kontuzji nadgarstka. Co dało Alejandro Galanowi możliwość współpracy z Jonem Sanzem, czas czterech turniejów. Tandem pomiędzy obydwoma graczami działał całkiem nieźle.

Zwycięstwo nad Coello/Tapią, końcowe i bardzo dobre wyniki w większości turniejów, majonez dobrze się przyjął.

JONA ​​SANZA ALEJANDRO GALANA

Od tego właśnie momentu zaczęliśmy słyszeć, że możliwy będzie separacja Lebrona i Galana, co byłoby prawdziwym trzęsieniem ziemi na świecie padel. Obaj gracze natychmiast odpowiedzieli na pogłoski, twierdząc, że są one fałszywe.

Powrót na najlepszy poziom pod okiem Juana Lebrona

Od kilku turniejów mamy wrażenie, że Lebron i Galan wracają na swój najlepszy poziom. Madrylenianin mówi to bardzo wyraźnie w swoim wywiadzie (zobacz wideo poniżej): „Kiedy obaj mogliśmy myśleć więcej o grze niż o problemach fizycznych, zaczęliśmy wracać do najlepszej formy.".

Po koronacji na Minorca Open, Alejandro Galan i Juan LeBron są teraz 5 tytułów z rekordu Pabla Limy i Fernando Belasteguina. Trudno sobie wyobrazić, aby para Lebron/Galan mogła się rozdzielić, skoro od czasu German Open osiągała dobre wyniki.

Co z jutrem?

Po turnieju na Minorce Alejandro Galan udzielił wywiadu Veinte Diezowi i po raz kolejny musiał ustosunkować się do plotek. Jeśli były numer 1 wydaje się entuzjastycznie nastawiony do zakończenia sezonu, to nie potwierdził plotek o separacji… ani im nie zaprzeczył.

Jednak podczas wywiadu m.in. poprzedni numer 1 dość niejasno mówił o swoim roku 2024 i swoim przyszłym partnerze. "Co roku pojawia się plotka. Postaramy się dokończyć pierwszy [Padel] i rok w najlepszy możliwy sposób. I myślę, że zasługujemy, po tylu trudnych miesiącach, na zakończenie w dobrych nastrojach. Zawsze tak do tego podchodziliśmy. Kiedy rok się skończy, spojrzymy wstecz, zobaczymy, jak minął i zastanowimy się nad wszystkim– oznajmił przy mikrofonie Veinte Diez.

Przypomnij sobie – powiedział Jon Sanz, tymczasowy partner Galana w tym sezonie „jeśli Galan do mnie zadzwoni, mocno to rozważę”…

Kiedy zadaliśmy ci pytaniewielu z Was chciało separacji Lebrona i Galana. W nadchodzących tygodniach powinniśmy otrzymać odpowiedź, czy powinniśmy przygotować się na separację Lobo i Galantico.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.