W Galicji wciąż pojawiają się niespodzianki! Po parach 5 i 12 we wtorek, to rozstawienia 1 i 3 pożegnały się wczoraj z konkurencją!

Choć dobrze rozpoczęli mecz przeciwko Jorge Ruizowi i Javiemu Martinezowi (6/4 dla nich w pierwszej rundzie), nowi koledzy z drużyny, Lucas Campagnolo i Agustin Gutiérrez, całkowicie załamali się w kolejnych dwóch setach i przegrali swój pierwszy oficjalny wspólny mecz. Na swoim koncie na Instagramie „Campa” chciał uspokoić swoich fanów, który przez długi czas był pauzowany z powodu problemów fizycznych i który nadal cieszy się z powrotu do rywalizacji.

Kolejna para utworzona poza sezonem, Belluati / Fernandez, również opuściła drużynę w tę środę. Jednak w przeciwieństwie do rozstawionego z numerem 1, rozstawiony z numerem 3 nie zdobył ani jednego seta w La Corunie. Wina leży po stronie już uzdolnionych Miguela Lampertiego i José Jimeneza. Outsiders wygrywają 6/4 6/1 i zmierzają w stronę ósmego miejsca.

Para 9, Vilariño / José Rico przegrali jedną z największych walk dnia z Jofre / Hernandez: 6/2 2/6 6/4.

W pozostałych meczach faworyci utrzymali swoje miejsca, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, co w czwartek powinno zapewnić nam kilka bardzo dobrych meczów.

Zaktualizowane tabele:

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !