Na pierwszym wspólnym turnieju Alix Collombon i Julieta Bidahorria przegrał w 1/8 finału na Ultimate Padel Otwarta wycieczka po Leganés.

Jako faworytki w konfrontacji z Sandrą Bellver (61 FIP) i Marią Eulalią Rodriguez (56 FIP), Lyonnaise i jej nowa partnerka, która zajęła 8. miejsce w konkursie, przegrała w dwóch setach: 7/6 6/1.

Nieco rozczarowująca porażka, której jednak można się było spodziewać. Bidahorria wracał na stoki po długiej nieobecności spowodowanej operacją więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana. Dlatego też minie trochę czasu, zanim 33-letni zawodnik wróci do pełnej formy, a para francusko-argentyńska oswoi się z sytuacją.

Bellver i Rodriguez czekają, aby dowiedzieć się, z kim zmierzą się jutro. Będą to albo Barbara Las Heras i Victoria Iglesias, albo Carla Mesa i Cata Tenorio.

Ze swojej strony Alix i Julieta będą mogły trochę odpocząć przed P1 Meksyku, która rozpoczyna się za pięć dni!

Aby śledzić pozostałe mecze na przedmieściach Madrytu:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !