Dziś w Leganés dzień finałowy drugiego turnieju w sezonieostateczny Padel Wycieczka, z dwiema dużymi niespodziankami w obu kategoriach.

Wśród mężczyzn rozstawieni z numerem 1 Pablo Cardona i Javier Ruiz zapewnili sobie awans w półfinale przeciwko Juanowi Cruz Belluati i Antonio Fernandezowi. 6 / 2 6 / 4. Dlatego znajdują para niespodzianka z tego obrazu, młodzi ludzie Inigo Jofre (76 FIPów) i Luis Hernandez (81 FIPów). Ci ostatni się trzęsli Arnau Ayats et Fran Guerrerowczoraj w półfinale.

Wśród kobiet wiele niespodzianek w tabeli, wraz z eliminacją 1. i 2. rozstawienia już na samym początku zawodów. W szczególności wina Noa Canovas i Jimena Velasco, którzy robili wrażenie przez cały turniej, zwłaszcza pokonując parę Araujo/Riera, mimo że byli faworytami turnieju.

Ostatniego dnia staną z nią twarzą w twarz Lorena Rufo et Lucia Martinez (TS3), którzy mogli z tego skorzystać przedwczesna porażka autorstwa Victorii Iglesias i Barbary Las Heras (TS2) w ich części obrazu.

Finały można na początek śledzić na żywo, m.in. finał kobiet Rufo/Martinez – Canovas/Velasco :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.