To naprawdę szalone, co dzieje się w Leganés. Podczas gdy wielkie nazwiska Javi Leal / José Diestro, Lucas Campagnolo / Agustin Gutierrez i Xisco Gil / Ramiro Moyano zawiedli, w finale drugiego turnieju Ultimate będziemy mieli dwóch graczy spoza światowej Top 70 Padel Wycieczka.

Rzeczywiście, młodzi Iñigo Jofre (76 FIP) i Luis Hernandez (81 FIP) zdominowali Arnau Ayatsa i Frana Guerrero w semi-final osób z zewnątrz. Sukces 7/6 6/2 dla tych, którzy potwierdzili swoją dobrą formę, którzy zakwalifikowali się do finałowego losowania Katarskiego Majora i wygrali pierwszą rundę z Benitezem / Del Castillo.

Jutro tych dwóch zaskakujących młodych zawodników będzie próbowało kontynuować swoją wspaniałą podróż na przedmieściach Madrytu. Zmierzą się ze zwycięzcami meczu, w którym dziś po południu Cardona / Ruiz (Ts1) zmierzą się z Belluati / Fernandez Cano (Ts6). Mecz można śledzić poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !